Wróć do listy „Wystawy” Otwiera link przenoszący do listy wystaw
pt.. 6 maja 2022 - śr.. 15 czerwca 2022

Nieaktualne

Nieaktualne

pt.. 6 maja 2022 - śr.. 15 czerwca 2022

Wystawa prac Agnieszki Dobrzyńskiej

Godz. otwarcia:

Wstęp:

8.00 - 16.00

Bezpłatnie

6 maja rusza nowa wystawa w Spichlerzu. Przedstawione zostaną prace Agnieszki Dobrzyńskiej, która tworzy kolaże analogowe.Agnieszka Dobrzyńska, artystka mieszkająca obecnie w Gorzowie Wielkopolskim. Pochodzi z miasta rodzinnego Strzelce Krajeńskie. Tworzy kolaże analogowe. Swoje prace prezentowała między innymi w “Centrum Kultury Niezależnej” podczas Nocnego Szlaku Kulturalnego w Gorzowie oraz w stowarzyszeniu Sejf&Dym podczas “Spotkania artystów i rękodzielników”.
Główną sferą inspiracji Agnieszki Dobrzyńskiej jest człowiek i jego wzajemne relacje, odczucia między przestrzenią i samym sobą. – Kolaż analogowy to rezultat poszukiwań, który stał się dla mnie idealnym medium do odsłonięcia nowego świata – mówi Agnieszka Dobrzyńska. – Obserwując rzeczywistość i myśli, stał się formą porozumienia między nadajnikiem (sferą rzeczywistości), a odbiornikiem (myślą człowieka). Prace celowo nie posiadają tytułów, aby odbiorca podjął się własnej interpretacji, a tym samym odszukał własne emocje – siebie – opowiada autorka prac.
Wystawę można zwiedzać w godzinach pracy Spichlerza, od poniedziałku do piątku, 8:00 – 16:00 i udostępniona będzie do 15 czerwca. Większe grupy zwiedzających proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 95 76 32 100. Pokaż mniej

AL